Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: ID
az: İD

en: Bottom
az: Aşağı

en: Close
az: Bağlı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Machine name
az: Maşın adı
