Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Center
bg: Център

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
