Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
