Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Center
ca: Centre

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Close
ca: Tanca

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
