Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Center
hu: Középen

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: Top
hu: Teteje

en: ID
hu: Azonosító

en: Bottom
hu: Alja

en: text
hu: szöveg

en: Close
hu: Bezár

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: html
hu: HTML

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Collapse
hu: Összecsuk
