Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Development
id: Pengembangan

en: Center
id: Tengah

en: Default
id: Bawaan

en: Open
id: Buka

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: text
id: teks

en: Close
id: Tutup

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Collapse
id: Kempiskan
