Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Development
is: Þróun

en: Center
is: Miðja

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Open
is: Opna

en: Top
is: Toppur

en: ID
is: Kenni

en: Close
is: Loka

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Content Type
is: Efnisgerð
