Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Center
lt: Centras

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: text
lt: tekstas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
