Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Center
lv: Centrēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: text
lv: teksts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
