Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Center
mr: मध्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Close
mr: बंद

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
