Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Center
my: ဗဟို

en: Label
my: အညွန်း

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
