Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: text
nl: tekst

en: Close
nl: Sluiten

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Collapse
nl: Inklappen

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
