Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Close
ps: تړل

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Collapse
ps: غونډول
