Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Center
ro: Centru

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Close
ro: Închideți

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Collapse
ro: Restrângeți
