Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
