Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Center
ta: மையம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Open
ta: திற

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: text
ta: உரை

en: Close
ta: மூடு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
