Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: Top
te: పైన

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
