Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Center
ur: وسط

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Open
ur: کھلا

en: ID
ur: شناخت
