Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek
