Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: Center
ar: المركز

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: Top
ar: الأعلى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Bottom
ar: الأسفل

en: text
ar: نص

en: Close
ar: إغلاق

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: html
ar: إتش.تي.إم.إل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Collapse
ar: طي
