Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Label
bs: Oznaka
