Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Center
cs: Na střed

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: text
cs: Text

en: Close
cs: Zavřít

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: html
cs: HTML

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Collapse
cs: Sbalit

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
