Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: Center
da: Centreret

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Open
da: Åben

en: Bottom
da: Bund

en: text
da: tekst

en: Close
da: Luk

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Machine name
da: Internt navn

en: Collapse
da: Klap sammen
