Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Development
de: Entwicklung

en: Center
de: Zentriert

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Open
de: Geöffnet

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: text
de: Text

en: Close
de: Schließen

en: Collapsed
de: Zusammengeklappt

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: html
de: HTML

en: Machine name
de: Systemname

en: Positions
de: Positionen

en: Collapse
de: Zusammenklappen

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
