Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Center
et: Keskel

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: text
et: tekst

en: Close
et: Sulge

en: Collapsed
et: Suletud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Collapse
et: Lükka kokku
