Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Default
fil: Pamantayan
