Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Center
hr: Centar

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: Bottom
hr: Dno

en: text
hr: tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Collapse
hr: Sažmi
