Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Collapse
jv: Nyusut
