Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: text
ka: ტექსტი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
