Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: text
km: អត្ថបទ

en: Close
km: បិទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Collapse
km: វេញ
