Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: text
ku: دەق

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
