Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Development
mg: Fivoarana
