Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
