Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Center
oc: Centre

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Open
oc: Dobèrt

en: Top
oc: Naut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Bottom
oc: Bas

en: text
oc: tèxte

en: Close
oc: Tampar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Collapse
oc: Collapsa
