Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Center
pl: Środek

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: text
pl: tekst

en: Close
pl: Zamknij

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: html
pl: HTML

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Positions
pl: Pozycje

en: Collapse
pl: Zwiń
