Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Center
pt: Central

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Open
pt: Aberto

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: text
pt: texto

en: Close
pt: Fechar

en: Collapsed
pt: Recolhido(a)

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Collapse
pt: Encolher

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
