Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Center
pt: Centrar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Open
pt: Abrir

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: text
pt: texto

en: Close
pt: Fechar

en: Collapsed
pt: Fechada

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Collapse
pt: Expandir
