Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Center
sk: Na stred

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
