Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Close
sl: Zapri

en: Machine name
sl: Strojno ime
