Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Center
sv: Centrerad

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Close
sv: Stäng

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: html
sv: HTML

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Collapse
sv: Fäll in
