Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Open
th: เปิด

en: ID
th: ไอดี

en: Close
th: ปิด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์
