Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Development
tr: Geliştirme

en: Center
tr: Merkez

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Open
tr: Açık

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: text
tr: metin

en: Close
tr: Kapat

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Collapse
tr: Daralt
