Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Center
vi: Giữa

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Open
vi: Mở

en: Top
vi: Đầu

en: ID
vi: Mã

en: Bottom
vi: Cuối

en: text
vi: văn bản

en: Close
vi: Đóng

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Collapse
vi: Thu gọn
