Views style plugin: Form options (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Select
oc: Seleccionar

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
oc: Una causida interdicha es estada detectada. Contactatz l'administrator del site.

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Illegal choice %choice in %name element.
oc: Causida « %choice » interdicha dins l'element « %name ».
