Views style - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Select
cs: Vybrat

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Illegal choice %choice in %name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu %name.

en: Element type
cs: Typ elementu
