Views style - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: OK
eu: Ados

en: Select
eu: Aukeratu

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eu: Aukera ilegal bat detektatu da. Mesedez, kontaktatu gune administratzailea.

en: Illegal choice %choice in %name element.
eu: %choice aukera ilegala %name elementuan.

en: Element type
eu: Elementuaren mota
