Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
