Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
