Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
