Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.11) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Master
cs: Nadřízené
